середа, 30 листопада, 2016, 16:21 Політика
Чинна Рада є найбільш популістською за останні роки, – експерт
Верховна Рада України. Фото: УНІАН
Верховна Рада України. Фото: УНІАН

Верховна Рада VIII скликання, що пропрацювала вже 2 роки, має дві найбільші проблеми – непрофесіоналізм депутатів та популізм.

Таку думку політичний експерт Ярослав Павловський висловив у прямому ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00 на телеканалі ZIK).

«Чинний парламент є унікальний тим, що до нього пройшли випадкові люди, які, з погляду професійної політики, є дилетантами. З одного боку, це є проблемою, адже до влади прийшли непрофесіонали. Однак позитивом є те, що саме завдяки цим людям Рада ухвалила важливі закони щодо протидії корупції. Також відбулися важливі реформи в енергетичній сфері та зовнішній політиці», – зазначив Ярослав Павловський.

Проте, додає експерт, найбільшим негативом Верховної Ради нинішнього скликання є небачений раніше ступінь популізму. «Робота цього парламенту характерна великою кількістю законодавчих ініціатив, але тільки кожен 10 законопроект ухвалювали. Це свідчить про уявну видимість роботи багатьох депутатів та їхню безвідповідальність», – каже політичний експерт.

Запити суспільства на результативність влади сьогодні значно завищені, відтак серед населення є певне розчарування робою парламенту, уряду та Адміністрації Президента.

«Після переломних подій в житті країни населення очікувало на швидкі та кардинальні зміни. Однак деякі важливі та необхідні реформи, зокрема, медична та земельна, досі не розпочалися», – зауважив Ярослав Павловський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 20:05:47