середа, 30 листопада, 2016, 21:05 Політика
Чимало нардепів завалюють Раду законопроектами заради статистики, – експерт

Депутати Верховної Ради поточного скликання захоплюються «спамом» законопроектів заради покращення статистики.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 19:00) на телеканалі ZIK озвучив політичний експерт, народний депутат України III, IV, V, VI скликань ВРУ Тарас Чорновіл.

«Нині з’явилось багато депутатського «спаму», коли обранці вносять ініціативи з метою покращення індивідуальної статистики, популізму тощо. У попередніх скликаннях до розробки законопроектів підходили більш відповідально», – наголосив Тарас Чорновіл.

За його словами, саме тому нині народні депутати зволікають із ухваленням так званого «Плану Кокса» – рекомендацій, зроблених місією Європарламенту на чолі з Петом Коксом, які покликані реформувати і посилити ефективність роботи Верховної Ради України.

«Цей план повинен буде боротись із беззмістовним депутатським «спамом», але народні обранці цього не бажають», – певен політичний експерт.

До слова, як порахували громадські активісти, дев’ять із десяти законопроектів у Верховній Раді VIIІ скликання потрапляють у смітник. Законом стає тільки кожне десяте депутатське напрацювання у випадку, якщо його не доводиться переписувати. Чимало депутатів не відвідують засідань профільних комітетів, де саме й мали б розробляти закони. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 22:39:06