Новини » Львів 29 листопада, 2016, 17:26
У Львові відкрили новий сервісний центр МВС на місці старого МРЕВ
У Львові відкрили новий сервісний центр МВС. Фото: ZIK
У Львові відкрили новий сервісний центр МВС. Фото: ZIK

Сьогодні, 29 листопада, у Львові відкрили новий сервісний центр МВС за адресою вул. Данила Апостола, 11, на місці колишнього МРЕВ. Це п’ятий за ліком такий центр в Україні, який надаватиме комплекс заходів, пов’язаних з реєстрацією та перереєстрацією транспортних засобів, послуг з видачі та обміну посвідчень водія, допуску до перевезення небезпечних вантажів та інших, в цілому це близько 400 послуг.

На події побував репортер ZIK-Стріму Юрій Мартинович. Приміщення візуально змінилося і зросло за розмірами і кількістю людей, які надають послуги, наразі це 30 працівників. Замість старої незручної системи черг відтепер нове електронна черга, прозорий «open office», відкриті робочі місця, і нововведення – камери спостереження. На робочих столах адміністраторів працюють відеокамери, що дозволяють контролювати якість надання послуг у режимі онлайн. Владислав Криклій, який є керівником Головного сервісного центру МВС, розповів, що наразі середній час обслуговування одного клієнта, становить близько 30 хв, однак запевнив, що це число ще не оптимальне, і з новими змінами, буде зменшуватися.

У відкритті також взяла участь Лайді Сурва, радник Консультативної місії Європейського Союзу з питань належного врядування EUAM Ukraine. «Ви можете запитати нас, чому так важливо нам підтримувати надання сервісних послуг? Відповідь дуже проста: це вікно, яке відкриває громадянам, клієнтам зв’язок із чиновниками, із державою, і ці відносини мають бути відкритими, комфортними, якісними і швидкими», – зазначила Лайді Сурва.

На відкриття у якості таємного клієнта запросили Андрія Демчука, українського чемпіона літніх Паралімпійських Ігор,котрий поділився своїм досвідом по зміні посвідчення водія. «Мені ця процедура зайняла 35 хвилин. На внутрішніх стінах приміщення правильні мотивуючі слова – «надійно», «відкрито», «доброзичливо», «швидко», «ми раді кожному клієнту»! Мені здається – це чудово, що вони розташовані саме так, аби їх кожен раз бачили адміністратори. Це ті гасла, про які варто пам’ятати, коли надаєш послуги!», – розповів Андрій Демчук.

До кінця року нові сервісні центри МВС відкриють ще у 5 областях України. Сервісні центри МВС відкрили усі можливі канали комунікації для консультування громадян із приводу надання послуг. Відтепер можна прочитати доступно викладену інформацію на сайті hsc.gov.ua, подивитись відео-інструкції щодо отримання послуг, дізнатися за телефоном (044) 290-18-99 або запитати на офіційні сторінці Facebook Головного сервісного центру МВС.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 02:36 :48