Новини » Події 1926

Докучаєвськ – не єдине місце, де ВСУ можуть деокупувати територію, – радник Генштабу

Повернення контроль Києва над українсько-російським кордоном не буде закінченням гібридної війни проти РФ.

Про це заявив радник начальника Генерального штабу ЗСУ Натан Хазін, – повідомляє «Гордон».

Відвоювавши окупований Докучаєвськ Донецької області, Україна не вирішить проблему прибуття на Донбас російських бойовиків, заявив у коментарі радник начальника Генерального штабу ЗСУ Натан Хазін.

«Поки можу говорити імовірно. Скажімо так, моя думка. Докучаєвськ – не єдине місце, де ВСУ можуть взяти противника в кільце і деокупувати територію. Тобто таких окупованих населених пунктів та тих, що перебувають у «сірій зоні», вистачає. Для їх звільнення у нас є і сили, і можливості. Потрібна тільки політична воля і розуміння того, що відбувається. Так, ми можемо взяти Докучаєвськ. Але, відвоювавши той чи інший плацдарм, саму проблему ми не вирішимо. Це не зменшить потік бойовиків. Якщо ми знищимо тисячу терористів, питання не вирішиться. Козачків і чеченців там від цього не стане менше», – зазначив Хазін.

На його думку, завдяки Мінським домовленостями українська сторона виграє час.

«Що стосується Мінських домовленостей, то я розглядаю їх як можливість виграти час для приведення наших військ у нормальний стан. Тому я тут бачу тільки позитив. До їх підписання наше становище було досить складним. Зараз немає регулярної загибелі наших солдатів у великій кількості. Це однозначно плюс. Потрібно спрямувати нашу політику на те, щоб був діалог з іншою стороною. Якщо говорити про розведення озброєння, то треба розуміти – у нас є договір з терористами, який вони всіляко будуть порушувати. І до цього треба бути готовими», – підкреслив Хазін.

Він вважає, що повернення контролю над державним кордоном України не буде означати завершення гібридної війни проти Росії. 

Loading...
Loading...
Loading...