Новини » Події

В Мін’юсті розповіли, коли НАПК зможе приступити до перевірок е-декларацій

Національне агентство з протидії корупції зможе приступити до перевірок е-декларацій в кращому разі через півтора місяці.

Про це розповів заступник міністра юстиції Сергій Пєтухов, – повідомляє РБК-Україна.

«У НАПК є місяць, щоб відреагувати на наші зауваження (до Порядку про здійснення контролю і перевірки декларацій чиновників). Я не знаю, як швидко вони зможуть обробити їх. Потім протягом двох тижнів ми реєструємо акт, і вони мають право згідно з ним працювати», – пояснив Пєтухов.

Відзначимо, в НАПК пообіцяли розглянути всі зауваження і висновки Мін’юсту щодо Порядку до вівторка, 30 листопада. Однак Півнів сумнівається в тому, що в Нацагентстві встигнуть впоратися з цією роботою.

«Сподіваюся, що до вівторка вони зауваження встигнуть прочитати, хоча мені важко уявити, як за один робочий день комісія зможе їх вивчити. Наші рекомендації досить об’ємні, вони більше, ніж їх Порядки», – підкреслив заступник голови Мін’юсту.

Нагадаємо, сьогодні Transparency International Україна закликала Міністерство юстиції та Національне агентство з питань запобігання корупції прискорити процес перевірки е-декларацій.

Loading...