понеділок, 28 листопада, 2016, 0:25 Світ
У США розповіли, що Росія хотіла зробити на президентських виборах

Кремль, ймовірно, хотів зірвати виборчий процес у сполучених Штатах Америки та поставити під сумнів легітимність новообраного президента.

Про це йдеться у заяві одного з американських чиновників, інформує «Всвіті» з посиланням на The New York Times.

Кремль, ймовірно, очікував, що суспільний резонанс навколо розкриття інформації, який з’явився після ініційованого російським урядом оприлюднення електронних листів американських чиновників і організацій, в тому числі політичних, поставить під сумнів надійність виборчого процесу, що могло б підірвати віру в легітимність обраного президента. Ми готові гарантувати правдивість результатів виборів, які відображають волю американського народу, – зазначив посадовець.

Крім того, він заявив, що у день виборів Федеральний уряд не спостерігав підвищеного рівня шкідливої кіберактивності, спрямованої на зрив виборчого процесу.

Ми залишаємося впевненими у непідкупності американської виборчої системи, і ця впевненість народилась раніше виборчого дня. Відтак, ми впевнені, що наших виборів не торкнулась перспектива кібератак, – підкреслив політик.

Також чиновник додав, що йому не відомо, чи планувала Росія подібні атаки у день виборів, або чи «скасувала їх після погроз влади США про заходи у відповідь».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 04:14 :45