Новини » Політика

У Луценка є докази, щоб притягнути Януковича за державну зраду, – Геращенко

У Генеральної прокуратури є всі докази, щоб притягнути Януковича до відповідальності за державну зраду. Зокрема, йдеться про листа, оприлюдненого російським дипломатом Віталієм Чуркіним, у якому президент-втікач просить Путіна ввести війська на територію України. Янукович просто не зможе цього спростовувати, адже тоді дискредитує Росію в очах світової спільноти.

Таку думку в ефірі проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 19:00 на телеканалі ZIK) радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

«У травні 2016 року Верховна Рада України прийняла закон про заочне засудження осіб за особливо важкі злочини. Лише так Луценко може притягнути Януковича до кримінальної відповідальності, іншого варіанту у нас немає – Путін ще довгі роки не видаватиме його Україні», – зазначив Геращенко. .

За його словами, у Генеральної прокуратури є усі докази, які вказують на державну зраду, вчинену екс-президентом. Зокрема йдеться про лист оприлюднений Чуркіним, у якому Янукович просить у Путіна ввести війська на територію нашої держави.

«Окрім листа, маємо ще й виступ Януковича, де він підтверджує, що закликав Путіна порушити територіальну цілісність України. Фактично, він запросив сюди наших ворогів. Якщо ж на суді Янукович заперечуватиме існування цього листа, просто, м’яко кажучи, дискредитує Росію та Путіна в очах усього світу», –наголосив Антон Геращенко.

Більше новин про справу Віктора Януковича читайте тутLoading...