Новини » Київ 28 листопада, 2016, 11:49
«Торкаючись, бачу»: у Києві представлять виставку про видатних українців
Виставка «Торкаючись, бачу: великі українці» у Львові. Фото: Павло Паламарчук
Виставка «Торкаючись, бачу: великі українці» у Львові. Фото: Павло Паламарчук

Сьогодні, 28 листопада, у Києві презентують виставку «Торкаючись, бачу: великі українці», яка минулоріч вперше була відкрита у Львівському палаці мистецтв і опісля гастролювала кількома регіонами України.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як зазначила виконавчий директор Львівського осередку ГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» Оксана Потимко, виставку організовує осередок ГО разом зі скульптором Василем Одрехівським.

Виставку представлять в експозиційній залі Успенського собору Національного історико-культурного Києво-Печерського заповідника.

На відкриття запрошені Міністр освіти Лілія Гриневич, артисти, які озвучували супровідну інформацію до кожного портрета, скульптор Василь Одрехівський, незрячий маленький бандурист Остап Нестеровський зі Львова. Запрошені також ГО і спецшколи-інтернати для незрячих, митці.

«Виставка презентується напередодні міжнародного дня людей з інвалідністю. Її основна мета – довести, що візуальне мистецтво може бути не лише доступним для незрячих осіб, але й очікуваним і спраглим. Всі люди, незалежно від їх фізичного стану, прагнуть тих самих атракцій, духовних розваг, задоволень», – зазначила Оксана Потимко.

Виставка триватиме до 5 грудня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 19:36 :44