Новини » Регіони

Москаль оприлюднив список дезертирів, які самовільно залишили військові частини

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль оприлюднив список призваних військовими комісаріатами Закарпатської області військовослужбовців, котрі самовільно залишили військові частини.

За його словами, захищати Україну від агресора – це конституційний обов’язок кожного громадянина. Стаття 65 Конституції України гласить: «Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України». Чимало закарпатців захищають свою країну в ході бойових дій на Донбасі, а дехто пожертвував за Україну власним життям. Ці люди заслуговують на шану й повагу.

На жаль, окремі військовослужбовці, призвані військкоматами із Закарпаття, самовільно залишили військові частини або дезертирували. Зараз їх розшукують правоохоронці.

«Область має знати не тільки своїх героїв, але й боягузів, котрі заслуговують на ганьбу й кримінальну відповідальність, – заявляє Геннадій Москаль. – Тому надаємо список самовільників та дезертирів, переданий із обласного військового комісаріату, для ознайомлення громадськості та повідомлення про їх місцезнаходження правоохоронним органам», – йдеться у повідомленні на офіційному сайті голови Закарпатської ОДА.

 Loading...