Новини » Події

Карпунцов: Лише відсьогодні Янукович став підозрюваним

Лише сьогодні екс-президент України Віктор Янукович офіційно став підозрюваним, до цього в деяких справах він був свідком, в інших – без статусу.

Про це в ефірі одного з телеканалів розповів народний депутат Валерій Карпунцов, – повідомляє УНН.

Юрист назвав гідною і фаховою роботу прокурорів та адвокатів, які сьогодні представляли Україну в цьому процесі.

Він зауважив, що саме оголошення підозри як юридичний факт відбулося шляхом процесуального спілкування прокурора і адвоката, а генеральний прокурор Юрій Луценко сьогодні анонсував цю підозру.

Він уточнив, що лише від сьогодні Янукович став підозрюваним.

«А до цього він мав різний статус в різних провадженнях. В одних був свідком, в інших – без статусу. Зважаючи на те, що він бігає. Такі особливості Кримінального-процесуального кодексу, що певні дії без фізичної присутності особи неможливо продовжувати», – пояснив юрист.

Нагадаємо, Генеральний прокурор Юрій Луценко у Святошинському районному суді Києва, оголосив повідомлення про підозру у відеорежимі екс-президенту України Віктору Януковичу.

Луценко наголосив, що враховуючи те, що Янукович перебуває за межами України, не прибуває на виклики, фактично переховується від правоохоронних органів України, зміст підозри оголошується усно, а саме повідомлення про підозру сьогодні годину назад надіслано на всі відомі адреси проживання та останнього перебування Януковича, а також буде вручено його адвокату.

Loading...