Новини » Події

Допит Януковича – перемога української сторони, – Ігор Луценко

На сьогоднішньому скайп-допиті Янукович визнав, що ознайомлений із обвинуваченнями, які йому інкримінують. Тож він більше не зможе називати заочний суд політичною розправою.

Таку думку в ефірі проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 19:00 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат Ігор Луценко.

"У контексті Європейського суду з прав людини сьогоднішній допит Януковича – перемога української сторони. Адже президент-втікач визнав: знає, що йому висунули підозру. Він вже не зможе розцінювати заочний суд, як політичне переслідування та використовувати цей аспект у судових інституціях, – вважає нардеп.

«Безперечно, він може сказати, що на момент заяви Луценка був відсутнім у залі суду. Однак під час засідання йому задали питання: «Чи знаєте ви про оголошену підозру?», на що він відповів «Вперше чую». Окрім того, також зафіксовано, що його звинувачують в інших кримінальних справах – організації розстрілів і масових державних розкраданнях. Адже державну зраду інтерпол не розглядає», – наголосив Ігор Луценко.

Більше новин про справу Віктора Януковича читайте тутLoading...