Новини » Політика

Адвокати беркутівців хочуть покликати до суду Парубія, Кличка та Яценюка

Захист екс-працівників Беркуту, яких підозрюють у вбивствах активістів 18 -21 дютого 2014 року, хотіли б викликати в якості свідків до суду лідерів тодішньої опозиції – Яценюка, Кличка, Партубія та Тягнибока.

Про це в ефірі  «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 19.00 на телеканалі ZIK) заявив адвокат екс-беркутівців Ігор Варфоломєєв.

Юрист пояснив, чому свідчення лідерів опозиції були б корисними для справи проти екс-беркутівців:  «Я задавав на допиті Януковичу питання- чи відомо йому, де були лідери тодішньої опозиції вранці 20 лютого? Якщо вони вважали, що розстріли здійснювались правоохоронцями, то чому народні депутати не вийшли до правоохоронців і не зупинили це? А може вони знали, що там не лише правоохоронці, а самі правоохоронці стріляють не туди?»

На прохання ведучих, кого саме адвокати хотіли б запросити дати свідчення, Ігор Варфоломеєв уточнив: «Це Тягнибок. Це Кличко. Яценюк. Це ті, хто ходили на перемовини. Ми б хотіли почути Парубія. Бо він у відкритому доступі розповідав, де він був, і як йому поступала інформація про те, що стріляють з консерваторії, що він робив Нам ці питання потрібно поставити і отримати відповіді. Також питання щодо готелю Україна – що там були за озброєні люди ?»

Більше новин про справу Віктора Януковича читайте тут.

Loading...