Новини » Події 6469

Мешканці окупованих територій мріють про повернення до складу України

Жителі окупованого міста Докучаєвськ, яке практично знаходиться в оточенні українських військ, мріють про повернення до складу України.

Про це у себе в блозі написав журналіст Андрій Цаплієнко.

Він заявив, що українські війська оточили місто з трьох сторін і займають всі висоти та вигідні позиції в районі Докучаєвська, фактично 30 бригада може закрити котел в даному районі.

Крім того журналіст розповів, що під час бесіди з військовими вони заявили, що їм цілком вистачить дві години, щоб очистити місто від бойовиків терористичного угруповання «ДНР».

Разом з тим він зазначив, що українські військові не роблять спроб звільнити окуповане місто, і він розуміє, чому командування не дає наказу йти в атаку на Докучаєвськ.

Він стверджує, що в місті фактично немає роботи для людей, місцеві терористи зупинили доломітний комбінат, а ціни в місті дуже високі, вони значно вищче ніж у сусідній Волновасі, яка знаходиться під контролем України.

Цаплієнко заявив, що на блокпосту розмовляв з водієм автомобіля з докучаєвська, і той стверджував, що мешканці міста мріють про повернення в Україну.

«Не тільки за цінами, я Вам скажу», – говорить дід. – «У всьому! Дев’яносто відсотків, напевно, хочуть, щоб Україна повернулася!» – написав журналіст.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News