Новини » Світ 26 листопада, 2016, 10:40
Альтернативні Нобелівські премії вручили у Стокгольмі

Премію «За правильний спосіб життя», яку також називають альтернативною Нобелівською премією, вручили у Стокгольмі ввечері в п’ятницю.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Deutsche Welle.

Премія традиційно присуджується борцям за права людини, охорону навколишнього середовища та мир. У 2016 році було названо чотирьох переможців, які розділять призовий фонд у розмірі трьох мільйонів шведських крон (близько 313 тисяч євро – ред.).

Лауреатами премії цього року стали: єгипетська активістка, яка бореться за права жінок, Мозн Хассан та її організація Nazra for Feminist Studies, правозахисниця із Росії Світлана Ганнушкіна, яка в якості голови комітету «Громадянське сприяння» уже понад 25 років допомагає біженцям, гуманітарна організація Syria Civil Defense – «Сирійська цивільна оборона» – більше відома як «Білі шоломи», а також турецьке опозиційне видання Cumhuriyet.

Премія фонду Right Livelihood Award Foundation вручається щорічно з 1980 року чотирьом людям чи організаціям, яких, на думку засновника фонду шведсько-німецького мецената Якоба фон Ікскюля, проігнорували під час вручення традиційної Нобелівської премії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 07:07 :48