Новини » Київ 24 листопада, 2016, 11:47
У Києві представники 40 посольств влаштують благодійний Різдвяний ярмарок

У Києві 3 грудня на НСК «Олімпійський» відбудеться 24-й благодійний Різдвяний ярмарок. Участь у ярмарку візьмуть 40 посольств, які на власних стендах продаватимуть національну їжу, оригінальні речі, напої, сувеніри. Також там продаватимуть нові та вживані книги, одяг, побутові прилади, декор.

Про це повідомляє Міжнародний жіночий клуб у Facebook.

Ярмарок супроводжуватиметься культурною програмою (національна музика та танці) з усього світу, зокрема з Індії, Індонезії, Аргентини, Грузії, Пакистану, Болгарії. Для дітей проведуть різні майстер-класи та ігри.

Також відбудеться велика лотерея, де розігруватимуть авіаквитки, подарункові сертифікати до ресторанів та готелів, посольські кошики та багато інших приємних речей.

Кошти зібрані на ярмарку, спрямують на потреби сиріт, людей похилого віку, дітей з особливими потребами та інших людей, що потребують допомоги.

Свято триватиме з 10:00 до 17:00.

Довідка.

Міжнародний жіночий клуб Києва – це неурядова неприбуткова організація, створена 1992 року групою жінок з інших країн, що проживають в Україні. Станом на сьогодні організація налічує понад200 учасників з понад 59 країн світу: представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні; жінок та чоловіків, які працюють у культурних та бізнесових спільнотах та дружин дипломатів і бізнесменів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 16:43 :12