Новини » Суспільство 24 листопада, 2016, 3:55
До списку 100 людей-творців змін у Європі потрапив українець
<nbsp;>

Ярослава Ажнюка, творця відеокамери Petcube, що дозволяє власникам домашніх тварин спілкуватися і гратися з їхніми улюбленцями дистанційно з допомогою мобільного додатка та стала новинкою на міжнародному ринку, внесено разом з іншими чотирма українцями в рейтинг сотні людей, які творять зміни в Центральній та Східній Європі.

Про це повідомляє Голос Америки.

Зазначимо, що Ярослав Ажнюк вважає, що ця номінація – це насамперед визнання заслуг Petcube як компанії, а не окремої людини.

«Так склалося, що я генеральний директор цієї компанії, нас троє співзасновників, заслуги Саші та Андрія в цьому не менші, а в компанії працює 50 людей, і я сприймаю це як визнання для всіх цих 50 людей», – наголошує Ярослав.

Партнери – Саша Нескін (технічний директор – у нас обох магістерські дипломи з комп’ютерних наук) та Андрій Клен (дизайн-директор, за освітою журналіст, але за покликанням дизайнер).

Ідея народилася у Саші, який тільки-но завів собі собаку і дуже турбувався тим, що робить його улюбленець, коли залишається сам удома. Саша зробив пристрій, який став прототипом камери, яку зараз випускає Petcube.

Планувалося, що компанія випускатиме продукт для глобального ринку, що перший ринок – це Сполучені Штати і відкриє офіс у Сан-Франциско, бо це місце, яке зараз з усіх місць на планеті має найбільше зосередження знань, експертизи про те, як робити технологічні продукти, чи то фізичні, чи програмні.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 01:07 :23