четвер, 24 листопада, 2016, 5:47 Суспільство
Блогер навів статистичні дані щодо «генетики» і ментальності росіян та українців

Цікава статистична інформація щодо «генетики», чи «ментальності» росіян та російськомовних.

Про це пише блогер Олександр Аронець у своїй статті «А Нищук був правий про «генетику». Ми таки різні!», – повідомляє site.ua.

Вступ до ЄС підтримали б на референдумі 70% україномовних громадян, 48% двомовних, 36% російськомовних (30% російськомовних голосували б проти).

За вступ до НАТО проголосували б 56% україномовних, 37% двомовних (і це більше, ніж против-ників), і лише 25% російськомовних (проти – 41%).

За своїм ставленням до громадян Росії російськомовні вирізняються з інших груп: серед них превалює позитивне (46%) та нейтральне (38%) ставлення, тоді як для україномовних більш характернимє нейтрально-негативне ставлення. Двомовні в цьому питанні є дещо ближчими до російськомовних.  

Чи підтримали б Ви проголошення Незалежності України сьогодні?

Серед україномовних рівень підтримки Незалежності України – найвищий – 90%. Тимчасом російськомовні громадяни – чи не єдина соціальна група, в якій рівень підтримки Незалежності суттєво менший за 50%. Зауважмо, що опитування проводилося, коли на сході України йшли активні бойові дії й коли рівень патріотизму населення, здавалося б, мав би зашкалювати. 

«Чи погоджуєтесь з тезою, що Голодомор – це геноцид?»

Так, серед респондентів, рідна мова яких українська, прихильників тези 90%, в той час як серед тих, хто вважає рідною російську, – 59%.

P.S. Ми не маємо толерувати подібні речі, не маємо проблеми загортати у яскраві обгортки від цукерок «рошен». Бо проблеми від того не зникають, а навпаки, накопичуються, а потім вибухають... вибухають інколи і у прямому сенсі... (терористичні акти в ЄС, Брейвік тощо...)

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 05:19 :21