Новини » Суспільство

Український диригент Герман Макаренко отримає звання «Артист ЮНЕСКО за мир»

Український диригент Герман Макаренко. Фото: УНІАН

Видатний диригент Національного академічного театру опери та балету України, а також головний диригент і художній керівник оркестру «Київ-Класик» Герман Макаренко буде удостоєний звання «Артист ЮНЕСКО за мир» на церемонії, яка пройде в штаб-квартирі ЮНЕСКО у Парижі

Як повідомили ІА ZIK у прес-службі ЮНЕСКО, цей захід відбудеться 29 листопада о 18:00 (Зал II).

Після завершення урочистої церемонії запланований виступ оркестру «Київ-Класик» під керівництвом Германа Макаренка.

Як зазначається у повідомленні, Макаренко удостоєний почесного звання «в знак визнання його прихильності просуванню музики як рушійної сили діалогу і взаєморозуміння між людьми, визнання його внеску в зміцнення миру і терпимості, зокрема за допомогою виступів оркестру «Київ-Класик», а також його глибокої прихильності до ідеалів і пріоритетам Організації».

Окрім концертних виступів по всьому світу, Герман Макаренко є автором ряду важливих праць, включаючи монографії «Музика і філософія: Шопенгауер, Вагнер, Ніцше» та «Творчість диригента: естетико-мистецтвознавчі вимірювання», а також посібник для студентів вищих навчальних закладів.

Герман Макаренко пропагує ідеї культурного розмаїття, його музичний репертуар охоплює такі жанри, як фольклорні та класичні музичні традиції Північної і Латинської Америки, Азійсько-Тихоокеанського регіону, а також Європи і рідного регіону диригента.

Артисти ЮНЕСКО за мир – це всесвітньо визнані діячі мистецтв, які спрямували свій вплив, популярність і авторитет на службу програмами ЮНЕСКО. Співпрацюючи з ЮНЕСКО, вони допомагають привернути увагу широкої громадськості до основних питань розвитку, а також інформувати громадськість про діяльність Організації в галузі освіти, культури, науки і комунікацій.

Loading...