вівторок, 22 листопада, 2016, 6:55 Події
У Донецьку лікарі до смерті «залікували» відомого терориста «ДНР»

Під Мар’їнкою 12 листопада український снайпер влучив в керівника угрупування бойовиків «ДНР» Івана Біркова, відомого серед терористів за позивним «Псих».

Бойовик «ДНР» під орудою терориста «Чечена» командував диверсійно-розвідувальною групою із півсотні терористів.

Як повідомив у мережі керівник центру «Миротворець» Роман Зайцев, пораненого бойовика доправили до лікарні окупованого Донецька, там лікарі його прооперували, та після уваги на нього вже не звертали. Те, що бойовик помер, випадково виявила наступного дня прибиральниця.

Ось як Зайцев описав цю ситуацію з ліквідацією українськими армійцями бойовика, який спеціалізувався на розвідці позицій сил АТО і коректування вогню бойовиків:

«Підтверджуємо ліквідацію під Мар’їнкою 12.11 бойовика на прізвисько «Псих», основною спеціалізацією якого вважалися виявлення наших позицій і коректування вогню.

Так, за нашими каналами ми отримали підтвердження інформації про успішну ліквідацію бойовика на прізвисько Псих нашим снайпером.

«Псих» був важко поранений в голову під Мар’їнкою 12 листопада 2016 р. після чого доставлений в Донецьк. Його прооперували, але він помер у той же день.

Цікавий факт: медперсонал перестав звертати на нього увагу після операції, незважаючи на те, що він, коли прийшов до себе, намагався їм показати, що з ним щось різко стало не в порядку. Так і залишили в коридорі і не помітили, коли помер. Помітила прибиральниця, випадково, наступного дня», – написав Зайцев.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 09:12 :04