Новини » Події 22 листопада, 2016, 14:55
Суд залишив назву міста Горішні Плавні

Вищий адміністративний суд України відхилив позов Горішнеплавнівської міської ради до Верховної Ради про скасування перейменування колишнього Комсомольська.

Про це повідомив перший заступник міського голови Олександр Чуприна, який представляє на засіданні сторону заявника. Обґрунтування відмови в письмовій формі суд повинен надати протягом п’яти днів, зазначив він.

Нагадаємо, український парламент прийняв постанову про перейменування Комсомольська на Горішні Плавні разом із ще п’ятьма містами, дев’ятьма районами та 284-а селами 19 травня. Назва Горішні Плавні була запропонована Інститутом національної пам’яті. Рішення про перейменування Комсомольська вступило в силу 3 червня. У той же день міський голова Дмитро Биков підписав позов до Вищого адміністративного суду України про визнання постанови №4085 в частині перейменування Комсомольська недійсним. Позов розглядався колегією у складі п’яти суддів.

Місцеві жителі виступили проти перейменування, погодивши на громадських слуханнях назву Святомиколаївськ, повідомляє «Світанок Полтавщини».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-17 10:09 :40