Новини » Світ 22 листопада, 2016, 7:35
Американців попередили про теракти на Різдво у Європі

Держдепартамент США виступив із попередженням про небезпеку вчинення терактів по всій Європі в період майбутніх свят.

Про це повідомляє Російська служба ВВС.

У заяві відомства, яка адресована громадянам США, йдеться про те, що джихадистське угруповання, яке називає себе «Ісламська держава», і споріднені з нею організації планують напади, цілями яких можуть стати різдвяні заходи у європейських країнах.

«Інформація, котра заслуговує довіри свідчить, що «Ісламська держава Іраку і Леванту», «Аль-Каїда» та їх філії продовжують планувати теракти в Європі з акцентом на майбутній святковий сезон і пов’язані з ними події», – йдеться в повідомленні Держдепартаменту.

Громадянам США рекомендовано бути особливо обережними і зберігати пильність при відвідуванні туристичних об’єктів, у транспорті, інших багатолюдних місцях.

«Слід виявляти обачність під час фестивалів, святкових заходів і ярмарок під відкритим небом», – йдеться в застереженні.

У документі згадуються напади, здійснені за останній рік ісламськими екстремістами в Бельгії, Німеччини і Туреччині. Держдепартамент віддає належне зусиллям європейських служб безпеки, спрямованих на запобігання терактів, проте зазначає, що потенціал для нових нападів зберігається в різних частинах Європи.

Відзначається також, що громадяни США повинні бути готовими до того, що співчуваючі екстремістам або радикали-одинаки можуть здійснювати напади під час різдвяного сезону, часом без попередження. «Терористи можуть використовувати різну тактику, з використанням як традиційних, так і нетрадиційних видів зброї, вибираючи в якості мети як офіційні об’єкти, так і приватних осіб», – попереджають у відомстві.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 00:58 :34