Новини » Події

Решту мешканців Мар’їнки і Красногорівки можуть евакуювати через обстріли

Влада може прийняти рішення про відселення мешканців Мар’їнки і Красногорівки у зв’язку з постійними обстрілами цих населених пунктів.

Про це віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко заявив у ході «Години питань до уряду на засіданні Верховної Ради, – повідомляє tehnopolis.com.

razrushennaya-voynoy-s-rashistami-krasnogorovka-foto 897

Народний депутат, член фракції «Блок Петра Порошенко» Ольга Червакова запитала у віце-прем’єра ситуацією з опалювальним сезоном в Красногорівці, який, за її словами, в місті не можуть розпочати вже другий рік. Вона заявила, що, за даними ВГА, в даний час обігрівальними приладами забезпечені 296 жителів Красногорівки і 244 – Мар’їнки. Проте цього недостатньо, так як тільки в одній Красногорівці в таких приладах потребують 660 об’єктів.

Геннадій Зубко повідомив, що у бюджеті Донецької області передбачені кошти на закупівлю 600 приладів обігріву для жителів Мар’їнки і Красногорівки. Крім того, Донецька ВГА розробила систему постачання цих міст паливом.

Однак він поспішив додати, що існує можливість відселення мешканців Мар’їнки і Красногорівки через постійні обстріли.

«Ситуація складна. Два населених пункти постійно знаходяться під обстрілом. І я думаю, що тут буде прийматися рішення про можливість відселення людей з цієї зони», – сказав Зубко.

А тим часом, 19-го листопада, бойовики обстріляли житловий сектор Красногорівки з мінометів. Снаряд вибухнув біля під’їзду, в результаті чого постраждала мирна мешканка 1966 року народження. Про це повідомляє прес-служба поліції області.

Поранена госпіталізована в лікарню Курахового з діагнозом осколкові поранення обличчя, правої кисті, контузія.

 Loading...