Новини » Львів 19 листопада, 2016, 16:49
У Дрогобичі вчителька з Луганщини розповіла про виклики, через які проходять її земляки

Впродовж місяця у рамках проекту «Змінимо країну разом» на Дрогобиччині перебувала молода вчителька початкових класів Лілія Ковальова з міста Сєвєродонецька Луганської області. За цей період гостя відвідала освітні заклади міст Дрогобича та Стебника, пізнала культуру нашого краю, побачила історично-архітектурні пам’ятки Галичини.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Проживала Ліля у Дрогобичі в сім’ї освітян.

За словами вчительки, їй надзвичайно імпонує ставлення та гостинність людей, з якими їй довелося жити та зустрічатися. Те, що побачила, пізнала і відчула на собі особисто, молода вчителька намагатиметься донести до жителів сходу, зокрема у школі, де вона працює.

Також Ліля розповіла про те, через які виклики доводиться проходити там, де нині тривають бойові дії. Однак має надію на те, що з плином часу на окупованих територіях настане мир та спокій, а майбутнє — за молоддю, яка розуміє, що Україна — соборна держава.

У Ратуші відбулася зустріч міського голови Тараса Кучми з вчителькою з міста Сєвєродонецька Луганської області. На спогад про Дрогобичі мер подарував гості фотоальбоми зі світлинами принад міста.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 00:07 :29