live
Новини » Політика 173

«ДемАльянс» закликав Порошенка не йти на другий термін

Партія «Демократичний альянс» закликає президента Петра Порошенка не балотуватися на другий президентський термін.

Про це йдеться в резолюції XII позачергового з’їзду партії, прийнятій у суботу, – передає активіст партії нардеп Сергій Лещенко.

«Партія «ДемАльянс» також закликає президента Петра Порошенка відмовитися від ідеї балотування на другий термін задля того, аби решту каденції присвятити справжній боротьбі за зміни, а не боротьбі за політичні дивіденди, яка неминуче зробить його заручником популізму та угодником олігархічних кланів», – йдеться в тексті резолюції.

Партія також закликає провести реформу виборчого законодавства.

«Чинна система виборів, яка дозволила Віктору Януковичу узурпувати владу, а Петру Порошенку побудувати корупційну вертикаль, унеможливлює оновлення української політики», – вважають у «ДемАльянсі».

Крім того, партія наголошує на необхідності збереження незалежності новостворених антикорупційних органів.

«Ми також вважаємо неможливою будь-яку реформу правоохоронної системи без перезавантаження Генеральної прокуратури, яка має стати головним захисником законності в державі, а не ще однією філією Адміністрації Президента з обслуговування політичних забаганок своїх кураторів», – йдеться в резолюції.

«ДемАльянс» наголошує, що в умовах парламентсько-президентської республіки Верховна Рада має стати центром вироблення політики та ухвалення рішень, а єдиним запобіжником від популізму має стати потужне громадянське суспільство.

«Партія «ДемАльянс» вимагає від політиків старої формації, заплямованих корупцією, причетних до провалів новітньої історії України, вийти з гри та відкрити політичний простір для нового покоління», – йдеться також у резолюції. 

Loading...
Loading...
Loading...