Новини » Політика 19 листопада, 2016, 14:08
Антикорупційна прокуратура шукає докази, чи голова ЦВК кормився з рук Партії регіонів
Детективи НАБУ встановили отримання Охендовським 15 тисяч доларів від Партії регіонів.
Детективи НАБУ встановили отримання Охендовським 15 тисяч доларів від Партії регіонів.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура перевіряє чотири факти можливого отримання коштів з «чорної каси» Партії регіонів головою ЦВК Михайлом Охендовським.

Про це повідомив глава САП Назар Холодницький в інтерв’ю для DT.UA.

Прокурор прокоментував раніше оприлюднену виданням інформацію про те, що детективи НАБУ встановили отримання Охендовським 15 тисяч доларів від Партії регіонів.

«Враховуючи суспільний інтерес та зацікавленість ЗМІ, завісу таємниці досудового розслідування, напевно, все ж таки слід привідкрити. У наданих НАБУ Віктором Трепаком документах ідеться про можливе отримання суб’єктом О. коштів на відшкодування витрат, пов’язаних з його відрядженнями за кордон як члена ЦВК. Перевіряються чотири факти можливого отримання ним коштів, загальна сума яких становить 16 734 долари США. Тому жодного платежу на 15 тисяч доларів там немає, як і немає заявлених DT.UA ідеальних збігів цих фактів з рухом коштів на банківських рахунках пана О.», – зазначив прокурор.

За словами Холодницкого, певні грошові надходження у відповідні дати мали місце, проте ідеальних збігів по жодній з отриманих Охендовським сум встановити не вдалося.

«Так, справді, певні грошові надходження на рахунки цієї особи у відповідні дати мали місце. Однак, повторюся, ідеальних збігів жодної із цих сум ми поки що не прослідковуємо, а отже, це покладає на прокурора тягар додаткового доказування, що це саме ці гроші. Відповідна робота проводиться, і змушений зазначити, що оприлюднення цих відомостей у пресі точно не допомогло слідству», – підсумував прокурор.

Раніше Оксана Денисова у своїй статті для DT.UA писала, що САП повернула в НАБУ проект підозри стосовно голови ЦВК Михайла Охендовського, який виступає одним з фігурантів справи «чорної бухгалтерії» Партії регіонів. «Детективи бюро чітко простежили, що одна з виплат Охендовському на суму 15 тис. дол. за датою співпала з днем отримання ним такої ж суми коштів на особистий рахунок, після чого голова ЦВК нібито витратив їх за кордоном», – зазначає автор.

За словами Денисової, САП повернула підозру до НАБУ з вимогою провести економічну експертизу, хоча інформації для повідомлення Охендовському про підозру і початку розслідування було цілком достатньо.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 02:34 :26