Новини » Політика 18 листопада, 2016, 19:55
Мета всіх, хто сьогодні протестує проти влади – дострокові вибори, - нардеп

Основною метою практично усіх, хто сьогодні проводить акції протесту на вулицях або виголошує промови в парламенті, є дострокові вибори Верховної Ради України.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив народний депутат України, представник фракції Блоку Петра Порошенка Григорій Шверк.

Зокрема, депутат наголосив, що ті, хто сьогодні вимагає проведення дострокових парламентських виборів, керуються виключно політичними власними інтересами.

«Основна мета – провести дострокові вибори. Саме на це спрямовані всі зусилля. В цьому зацікавлені ті парламентські і позапарламентські політичні сили, які дивляться на свої рейтинги і вважають, що в разі перевиборів у них зросте  кількість штиків парламенті. Їм байдуже, що країні потрібен спокій для того, щоб розвинути ті маленькі паростки економічного зростання та стабільності.  Їм важливо лише збільшити кількість штиків»

Чи вдасться домогтися розпуску парламенту, на думку Григорія Шверка, залежить від успішності роботи уряду та правоохоронних органів.

Все  залежатиме від  того, як працюватиме Кабмін, прокуратура. Якщо люди відчують результати економічного зростання, відчують результати роботи правоохоронних органів по гучних справах,  тоді  стане зрозуміло остаточно, що дочасних виборів Україна не потребує.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 01:11 :33