live
Новини » Політика

ВР не має «кришувати» своїх депутатів, – Гончаренко про справу Новинського

Народний депутат Олексій Гончаренко вважає роботу Регламентного комітету щодо питання недоторканності Новинського погано зрежисованим ганебним шоу. Відтак, оминувши рішення комітету, справу про зняття недоторканності із Новинського потрібно одразу передати на голосування до сесійної зали.

Про це він заявив у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 19.00 на телеканалі ZIK).

«Я вважаю, що ситуація із процедурою зняття з Новинського депутатської недоторканності є ганебною. Адже всі політсили під час виборів до Верховної Ради наголошували про важливість знаття недоторканності із всіх депутатів взагалі», – наголосив Гончаренко.

Він додав, що не розуміє позиції Регламентного комітету щодо невідповідності документації, відтак вважає таке пояснення надуманим.

«Оцінювати докази – це не справа Регламентного комітету. До того ж не йдеться про арешт Новинського, а тільки про вручення йому підозри. Якщо ми вимагаємо якісної роботи від Генпрокуратури, то маємо підтримувати і голосувати за її подання», – зазначив депутат.

Гончаренко вважає, що Регламентний комітет у справі Новинського себе вже дискредитував, тому питання про зняття недоторканності потрібно без відповідної процедури одразу направити на голосування у сесійну залу. 

Loading...