Новини » Політика

«Регіонал» – це клеймо на все життя, – Іллєнко

Ті з політиків та рядових українців, хто в найкритичніші для України дні Революції гідності перебував в лавах «Партії регіонів», не відмиються до кінця життя.

Таку думку  в прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 19.00 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат, голова міжфракційного депутатського об’єднання «Свобода» Андрій Іллєнко.

Зокрема, відповідаючи на запитання ведучих програми хто, на його думку, серед чинних політиків є «агентами Кремля», Іллєнко наголосив: «Вважаю, що такими є, перш за все, Опозиційний блок у Верховній Раді, колишні регіонали, плюс купа людей в провладних фракціях, які раніше входили до цієї партії. Я взагалі вважаю, що колишній регіонал – це клеймо. Якщо ти в найкритичніші для українського народу, для держави часи був на стороні тих, хто мучив людей, то ти не відмиєшся ніколи».

Андрій Іллєнко підкреслив, що влада навмисне дискредитує протестний рух, навішуючи ярлик «агент Кремля» на кожного незгідного. 

«Сьогодні в країні і справді є підстави для соціального незадоволення. Для абсолютної більшості в країні ситуація є складною Люди обурені бідністю, складним економічним становищем. І на сьогоднішній день є акції, є люди які виходять за свої права, і ніхто не має права їх зупиняти.

З іншого боку, ми, наприклад, вчора бачили людей на акціях, які збирались купками, організовано приходили, виходили… Очевидно, що їм платили. Це є політична проституція. Вона дискредитує весь протестний політичний рух. Влада перетворила вираз «Агент Кремля» в кліше, на яке ніхто вже не звертає увагу. І їм, справжнім агентам,  це вигідно, тому що коли їх справді зловлять і поснуть звинувачувати в співпраці з Кремлем, вони піднімуть на сміх. Ті, хто є в Опоблоці – на 100% агенти Кремля, люди які їздять на окуповану територію або в Росі, СБУ має дослідити мету таких поїздок», – наголосив народний обранець.

 

Loading...