Новини » Економіка

Мовлення військового радіо «Армія-FM» охопить усі гарячі точки АТО

Військове радіо «Армія-FM» буде покривати всі гарячі точки в АТО.

Про це повідомив член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський під час прес-конференції у Києві.

«На сьогодні ми займаємося питанням входження сигналу українського радіо на лінію розмежування», – заявив член Нацради.

Зараз військове радіо звучить в шістьох окупованих пунктах: у Краматорську, Бахмуті, Покровському, Костянтинівці, Щасті й Маріуполі.

Костинський також поінформував, що кілька тижнів тому завершився експеримент із мовлення на українській радіостанції КПВВ.

«Це такі точки, через які проходить велика кількість людей. Там ніколи не було чути українського сигналу. Сьогодні вже є. Тестовий проект був реалізований на КПВВ «Зайцеве», зараз перенесено в «Майорськ», на частоті 96,5 МГц вже працює. Ми надали дозволи на мовлення в «Станиці Луганській» (88,8 Мгц), має запрацювати найближчим часом КПВВ «Новотроїцьке» – 90,5 Мгц», – зазначив Костинский.

На КПВВ «Армія-FM» буде працювати за методом малопотужного FM-мовлення. Воно має потужність не більше 30 Вт, але охоплює територію в радіусі 4-5 км. За словами Костинського, що витрати на такий формат мовлення невеликі, він особливо зручний «саме для ситуації, коли йде війна, або має бути забезпечено мовленням невеликий населений пункт».

Також Костинский заявив, що мовлення потрібно поширити в місцях по всій території України, де дислоковані військові частини, передає mignews.

Loading...