Новини » Львів

Громада на слуханнях виступила проти сортування та пресування сміття у Рясному

Сьогодні у СШ № 92 на Рясному відбулися громадські слухання стосовно ідеї ЛМР розмістити на території промзони «Львівхімсільмаш» лінії для сортування сміття, а також у результаті вже оголошеного тендеру – заводу для пресування твердих побутових відходів. На слуханнях були присутні представники громади Білогорщі, Рясне, Рясне-2 та Рясна- Руська. Всі люди одноголосно проголосували проти планів мерії розмістити на прилеглих землях комплексу сміттєпереробних підприємств.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Організували велелюдне зібрання громади місцеві депутати міської та обласної ради, а також активісти.

З представників влади участь у слуханнях взяв лише голова Шевченківської районної адміністрації Олександр Удовенко. Представники мерії повністю проігнорували запрошення виступити перед людьми.

Також не знайшли часу завітати на Рясне і керівники «Захід Ресурс Плюс», яке і мало б виступати оператором сміттєсортувальної лінії.

До участі у слуханнях долучилися керівник обласної екологічної інспекції Микола Маланич та в. о. керівника Департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назар Романчук.

У результаті слухань, які відбулися чітко, злагоджено та з дотриманням усіх юридичних норм, усі одноголосно проголосували проти розміщення на території, прилеглій до їхніх населених пунктів, як сміттєсортувальної так і сміттєпресувальної ліній.

 

Loading...