Новини » Політика

Гордон: листи Суркова справжні, а план «Шатун» - це фейк

Листи радника російського президента Суркова в яких містяться плани по дестабілізації ситуації в Україні, оприлюднені українськими хакерами є справжніми. Натомість план «Шатун» - це «фейк», який вигідний владі.

Про це в прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 19.00 на телеканалі ZIK) заявив екс- депутат Київської міськради VІІ скликання Дмитро Гордон

«Сайт Гордон проводив власне розслідування щодо листів, які з’явились внаслідок зламу поштових скриньок радника Путіна Владислава Суркова та плану «Шатун». Цей план- фейк. Листи й справді були в приймальні Суркова. Російський мільярдер  Чичваркин, який зараз знаходиться в Лондоні, підтвердив   ту частину листування, де є він. Це справді був він і він листувався з приймальною Суркова. Листи Суркова є, а плану «Шатун» – немає. Служба Безпеки України, якщо вона фахова, має нам сказати звідки взявся план «Шатун», - сказав екс-нардеп.

Нагадаємо, 15 листопада СБУ заявила про підготовку Російською федерацією планів по дестабілізації ситуації в Україні під загальною назвою «Шатун». Про це під час брифінгу заявив начальник Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України Анатолій Дублик.

Він зазначив, що СБУ у взаємодії зі Службою зовнішньої розвідки України отримали оперативні дані, які «викривають плани Російської Федерації з масштабної дестабілізації в Україні, старт якої заплановано на 15 листопада поточного року».
«Ці розвідувальні дані в цілому збігаються зі змістом так званого плану першочергових заходів з дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні під умовною назвою «Шатун», – сказав Дублик 

Loading...