Новини » Львів 15 листопада, 2016, 11:21 блоги
Сніговий Львів – це екстрім: «Догреби до зупинки»…
Юрій Никорак
журналіст, письменник

Заяложений й набридливий слоган «На каву – до Львова» варто замінити динамічний гаслом для європейських (та й не тільки) любителів гострих відчуттів.

Цікаво, в якому ще мегаполісі й якої із країн ЄС (в якому, якщо пригадати передвиборчі обіцянки Ющенка, ми мали бути ще в 2011-му), перший (другий, третій… і так аж до весни) сніг завжди перетворюється на таку транспортну катаКЛІЗМу, як нині? Що, хіба не було попереджень ДСНС, гідрометеоцентрів й автодорів усіх калібрів? Зрештою, якби й не було – що, для когось із комунальників чи перевізників ще й досі секрет, що зимою інколи падає сніг?? Чи повідомлення, що того снігу – 107% місячної норми за вікенд – усе спише???

Утім, як кажуть, біда навчить. От я й пропоную – принаймні на зимовий період – замінити заяложений й набридливий слоган «На каву – до Львова» динамічний гаслом для європейських (та й не тільки) любителів гострих відчуттів: «Зимовий екстрім на Дикому Заході – тільки у Львові!». Серед головних атракцій, що не потребують ЖОДНИХ капіталовкладень, сноу-екстрім-шоу: 1) «Відкопав машину сусіда – знайди і свою»; 2) «Догреби до зупинки», 3) «Займай чергу на маршрутку звечора»; 4) «Застрибни у переповнену маршрутку на ходу (і через зачинені двері)» 5) «Спробуй-но вийти з маршрутки на своїй зупинці» тощо.

Та за такі видовища можна буде гребти єври й доляри шуфлею! Народ не те що з пересиченої Німеччини – із Австралії валом повалить! Це ж майже як в Індії – але зимніше. Ну, і, врешті, втішними призами для одчайдухів можуть стати все ті ж львівські кава, чукулядки чи гоголь-моголь на самогоні... Ех, шкода, що у мене нема підприємницької жилки – я б вже за рік-другий Трампа за статками обігнав... ;)

Фото: Юрій Никорак/Facebook
Фото: Юрій Никорак/Facebook

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 03:36 :32