вівторок, 15 листопада, 2016, 6:19 Світ
Діти російських олігархів вихваляються колекціями золотих калашникових

Діти російських олігархів хваляться колекціями золотої зброї. Засновник британського співтовариства Rich Kids пояснює, що таким чином спадкоємці мільярдних статків демонструють свою перевагу над іншими.

Більш того, деякі з «діамантових діток» прикрашають автомати гравіюванням світових брендів, а інші воліють просто покрити свій примірник золотом, – повідомляє kp.by.

Засновник британського співтовариства Rich Kids (Багаті дітки) пояснює, що таким чином спадкоємці мільярдних статків демонструють свою перевагу над іншими.

Ідею підхопив і «король «Інстаграма» Ден Білзерян. Мільярдер настільки захопився цією модою, що тепер постійно публікує на сторінці, де за його життям стежать 20 мільйонів чоловік, знимки з цілим арсеналом зброї. З автоматами Калашникова Ден їздить на пікніки, катається на яхті з оголеними дівчатами, грає в приставку.

А ось інший автор спільноти Андрій Кудряшов показав передплатникам знимок, на якому за допомогою золотого меча вартістю 40 тисяч рублів відкриває пляшку легендарного шампанського Crystal. Молодий чоловік наголосив, що зброя раніше належав Наполеону Бонапарту і є сімейною реліквією.

Спільнота Rich Russian Kids в Інстаграмі заснувала анонімний користувач з цілком конкретною метою: висміяти представників золотої молоді. «Життя недоторканних лакшері-діток» – так описують автори спільноти своїх героїв, які живуть за принципом «Криза? Ні, не чули!» і «Ні в чому собі не відмовляй».

Засновники блогу збирають по всьому Інстаграму знимки росіян, які позують на тлі елітних інтер’єрів, дорогих машин, закордонних курортів і інших атрибутів розкоші, і передруковують на своїй сторінці. Кожна знимка неодмінно забезпечується іронічним коментарем, нібито належить героєві на фото.

Під приціл блогу часто потрапляють і діти російських знаменитостей – наприклад, дочка дизайнера Валентина Юдашкіна Галина, обожнює літати приватними літаками, юний Дмитро Маліков (син співачки Інни Малікової), Юрій Кисельов (він же Юркісс, старший син бізнесмена Володимира Кисельова) і Філіп Газманов (пасинок співака Олега Газманова).

Блогом про життя нащадків російських олігархів зацікавилася навіть британська Daily Mail. Онлайн версія видання опублікувала про нього цілу статтю. Британцям тема багатеньких російських діток близька як ніколи, адже найдорожча нерухомість у Лондоні належить саме росіянам, а в елітних приватних школах навчається чимало тінейджерів з Москви, Пітера або Нафтоюганська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 02:08 :12