live
Новини » Спорт 105

Українська шпажистка Фейбі Бежура вперше стала призером етапу Кубка світу

Вчора, 12 листопада в китайському Сучжоу, завершився особистий турнір другого етап Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок.

Фейбі Бежура, Анна ван Бруммен, Сон Се Ра і Тетяна Логунова / Фото fie.com

На цих змаганнях кольори українського прапора захищали Олена Кривицька з Тернополя, випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анфіса Почкалова, студентка цього ж вишу Ксенія Пантелєєва і киянка Фейбі Бежура, якій вдалося вперше у своїй кар’єрі завоювати срібло на турнірі такого масштабу, інформує офіційний сайт nffu.org.ua.

У груповому етапі змагань Фейбі здобула п’ять перемог з шести можливих і почала боротьбу в турі прямого вибування під 28-м номером. На жаль, уже в 1/64 турнірної таблиці майбутня володарка срібла зустрілася зі своєю подругою по команді Ксенією Пантелєєвою, яку перемогла з рахунком 15:13. Далі українка обіграла восьмий номер світової класифікації Мару Наваррію з Італії – 15:10, а після в напруженому поєдинку здолала естонку Юлію Бєляєву, завершивши зустріч з перевагою в один укол – 15:14.

В 1/8 фіналу Бежура виграла у господині турніру Івен Сунь з рахунком 15:12, а в півфіналі зуміла зробити справжній фурор, вибивши з боротьби лідера світового рейтингу Тетяну Логунову з Росії. У вирішальному поєдинку дня українська шпажистка, на жаль, поступилася американці Анні ван Бруммен, програвши всього лише двома уколами – 13:15.

Щодо інших українських спортсменок, то Олена Кривицька фінішувала на 35-му місці, не зумівши впоратися в 1/32 основної сітки з китаянкою Ню Ксу – 13:15. А Анфіса Почкалова одним уколом в рівному бою програла німецької шпажистці Надін Стальберг – 14:15 і, таким чином, зупинилася на 50-й позиції.