Новини » Політика 66

Порошенко продовжив угоду з Нідерландами щодо розслідування катастрофи МН17

Міжнародні експерти на місці катастрофи малайзійського «Боїнг-777» в Донецькій області. Фото: ZIK/EPA/ALEXANDER ERMOCHENKO

Президент Петро Порошенко підписав закон про продоженняв до 1 серпня 2017 року дії угоди між Україною і Нідерландами щодо Міжнародної місії захисту розслідування катастрофи літака рейсу МН-17 компанії «Малайзійські авіалінії», що сталася у липні 2014 року в Донецькій області.

Про це інформує прес-центр Глави держави.

«Ратифікація цієї Угоди створює необхідні правові рамки для подальшої діяльності багатонаціональної Міжнародної місії захисту розслідування, утвореної у липні 2014 року, що сприятиме якнайшвидшому завершенню розслідування катастрофи рейсу МН17 авіакомпанії «Malaysian Airlines», – йдеться у повідомленні.

Законопроект розробило Міністерство закордонних справ України, його раніше схвалили Верховна Рада.

Угода набере чинності з дати отримання останнього письмового повідомлення про виконання сторонами необхідних внутрішньодержавних процедур.

Україна і Нідерланди підписали угоду про Міжнародну місію захисту розслідування авіакатастрофи 28 липня 2014 року.

Нагадаємо, 28 вересня міжнародна слідча група, до якої входять представники 5 країн – Нідердандів, Австралії, Малайзії, Бельгії та України, оприлюднила доповідь щодо катастрофи малайзійського «Боїнга» рейсу MH17. Відповідно до результатів розслідування, «Боїнг» було збито ракетою з «Бука», який доставили з Росії. Також слідчі встановили, що запуск був здійснений з контрольованої російськими бойовиками території.

Напередодні доповіді у Росії спростували свою ж версію катастрофи МН-17,визнавши, що в районі катастрофи MH17 не спостерігалося ніяких сторонніх об’єктів, які могли стати причиною руйнування лайнера.

загрузка...
загрузка...
Loading...