Новини » Політика

Ольга Герасим’юк з конференції у Празі: У світі нема незалежних суспільних медіа

Фото: marketingland.com

Перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк учора взяла участь у конференції на тему «Суспільне мовлення й демократія» в Празі. В результаті сьогодні вона зробила сумний висновок про те, що щастя нема і нема в ближньому світі жодних незалежних суспільних телебачення і радіо.

Про це Ольга Герасим’юк написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Щойно Боснія-Герцоговина заявила SOS – у них взагалі немає бюджету. Вони сказали, що заздрять тим, в кого є бодай поганеньке державне...Дуня Міятович сказала, що на її Батьківщині є найтяжчий тиск на суспільне – фінансовий. Хорватія сказала, що парламент не лише не зацікавлений в суспільному, а ще й валить Нацраду з телебачення, бо не хоче її незалежності й спроможності», – написала Ольга Герасим’юк і додала, що «модератор заявив про те, що в Україні є жахлива проблема – ЗМІ перебувають у власності олігархів».

За словами Ольги Герасим’юк, жодної країни не виявилося, де ситуація інакша – скрізь або власники-олігархи, або – політики, або хтось, за ким стоять політики та олігархи.

«Отже. Щастя немає. Незалежності немає. Є щоденний пошук цих речей, щоденна боротьба за них. І ніхто ще не придумав нічого кращого», – підсумувала Ольга Герасим’юк.

Loading...