Новини » Спорт 10 листопада, 2016, 10:43
Львівський гросмейстер Мартин Кравців виграв шаховий турнір у Франції

У Франції завершилися два представницькі міжнародні турніри з шахів, у яких успішно виступили провідні українські гросмейстери. В обох вони зайняли перші два місця.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Львівський гросмейстер Мартин Кравців"

Мартин Кравців виграв міжнародний турнір у Франції / Фото ФШУ

Як інформує офіційний сайт Федерації шахів України, у Кап-д’Агд 7 набраних очок у 9-ти турах дозволили випускнику Львівського державного університету фізичної культури Мартину Кравціву та Сергію Федорчуку з Вінниці при розподілі 1–6 місць завершити змагання переможцем (за додатковими показниками) та другим призером відповідно.

А от за підсумками опена Corsica Maestriті Антон Коробов (7 очок, перше місце) й Олександр Моїсеєнко (6,5 очок, друге місце) не святкували перемогу, а отримали право зіграти у числі 12-ти перших учасників (до числа яких потрапив ще один український «шестисотник» Володимир Онищук) у рапіді за олімпійською системою.

Крім переходу з класики на рапід, до згаданої дюжині з 1/8 фіналу приєдналися В. Ананд (Індія), М. Вашьє-Лаграв (Франція), Т. Раджабов (Азербайджан) і Хоу Іфань (Китай).

Українська трійка, щасливо минувши 1/8 фіналу, у наступному колі вийшла на прибулих «гостей» і понесла втрати. Оніщук програв Вашьє-Лаграву (0:2), а Моїсеєнко – Раджабову (1:3)

І лише Коробов обіграв Хоу Іфань (3:1). Але у півфіналі він мінімально поступився (0,5:1,5) Вашьє-Лаграву.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-26 09:23 :29