Новини » Економіка 9 листопада, 2016, 14:27
Російському культурному центру дали час, аби добровільно покинути будівлю у центрі Львова
Російський культурний центр у Львові. Фото: Миколи Тиса/ZIK
Російський культурний центр у Львові. Фото: Миколи Тиса/ZIK

Управління майном спільної власності Львівської облради на виконання рішення обласної ради скерувало листи організаціям так званого Російського культурного центру з вимогою добровільно звільнити приміщення на вул. Короленка, 1а у Львові у термін до 14 листопада 2016 року.

Про це йшлося 9 листопада під час круглого столу у Львівській облраді щодо обговорення конкурсних умов щодо оренди згаданого приміщення, – передає кореспондент IA ZIK.

За інформацією управління майном спільної власності, 1 листопада листи про виселення було скеровано Львівській міській ГО «Російське товариство ім. Пушкіна», Російському товариству ім. Пушкіна, Земляцтву ленінградців у Львові «Пітер-клуб», Львівській єпархії Української православної церкви святого великомученика Григорія Побідоносця та редакції газети «Русский вестник».

Як повідомив заступник голови обласної ради Володимир Гірняк, у разі, якщо згадані організації відмовляться добровільно покинути приміщення, а, швидше за все, так і станеться – тоді буде подано позов до суду про примусове виселення. Паралельно із судовою тяганиною облрада планує оголосити конкурс для громадських організацій волонтерів та учасників АТО щодо подальшої оренди будівлі.

Однак, як наголосив В.Гірняк, приміщення перебуває у дуже поганому стані, потребує капітального ремонту.

«Щодо коштів на ремонт – потрібно шукати їх спільно», – зазначив В.Гірняк, звертаючись до присутніх представників громадських організацій волонтерів та бійців АТО.

На думку заступника голови облради, виселення Російського центру з будівлі за рішенням суду може відбутися вже за два-три місяці.

У круглому столі взяли участь громадські організації учасників АТО та волонтерів, які висловили своє бачення щодо подальшої долі приміщення.

Як повідомлялося, на сесії 25 жовтня цього року Львівська облрада вирішила повернути собі будівлю за адресою вул. Короленка, 1а у Львові, де розміщувався так званий Російський культурний центр.

Раніше в облраді було створено тимчасову контрольну комісію для вивчення питання правомірності користування комунальним приміщенням за адресою: вул. Короленка, 1а у Львові, де розміщуються декілька російських організацій.

Депутати оглянули приміщення у Львові, яке 26 років безплатно використовують російські ГО. Побачене справило гнітюче враження.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 08:21 :20