Новини » Київ 8 листопада, 2016, 13:50
У Києві вп’яте пройде форум з питань бренду роботодавця та залученості – KEBEF 2016

У Києві 10-11 листопада вп’яте відбудеться щорічний форум з питань бренду роботодавця та залученості – KEBEF 2016, організатором якого є PR-агентство Be–it. Тема цьогорічного форуму – «Успішний роботодавець у новому світі: як віднайти ген лідерства?». Більше ніж 120 учасників події обговорюватимуть майбутнє і пов’язані з ним виклики, які постають перед компаніями і лідерами.

У 2016 році форум традиційно об’єднає на одному майданчику провідних європейських та українських експертів і лідерів думок у сферах бренду роботодавця, управління талантами та комунікацій. Два дні жвавих дискусій, виступів, кейсів і ворк-шопів для освоєння нових інструментів, народження ідей, натхнення і енергетичної підзарядки для майбутніх звершень.

Учасники KEBEF 2016 говоритимуть про людей як основний актив у будь-якій галузі; про нове лідерство; про те, що варто робити сьогодні, щоб бути успішним завтра; про натхнення та розвиток; про сучасні технології та їх вплив на нас в повсякденному житті; про перенасиченість інформацією та інтенсивний робочий ритм, який зменшує продуктивність та як з цим працювати; про комунікації та роль лідера в них; про глобальні HR тренди.

Вперше в Україну спеціально для участі у KEBEF 2016 завітає один із європейських лідерів у сфері комунікацій, коуч для топ-менеджерів і підприємців, член Arthur W. Page SocietyЕміліо Галлі Зугаро, з 1992 по 2015 рр. – директор з корпоративних комунікацій однієї з провідних страхових компаній світу Allianz SE (Німеччина), нині тренер та викладач з кризового менеджменту та комунікацій у провідних ВНЗ Німеччини. Також своїми думками та досвідом ділитиметься Уорвік Партінгтон – провідний британський консультант з лідерства, репутаційного менеджменту та менеджменту змін, директор MTM Centre for Leadership and Management Development, Великобританія.

Відповіді на актуальні запитання KEBEF 2016 також шукатимуть Володимир Лавренчук (Raiffeisen Bank Aval), Андрій Пишний (Ощадбанк), Деніел Льюіс (LvBS УКУ), Андрій Логвін (ModnaKasta), Надія Васильєва (Microsoft Ukraine), Наталія Горбенко (lifecell), Юлія Бадрітдінова (McDonalds), Соня Гаспар (Mondelez International), Оксана Семенюк (Changers), Олександр Нескін (Petcube), Анна Підгорна (AXA Україна), Ольга Гуцал (Каміон-оіл), Олександр Акименко (Платформедіа), Віра Платонова (Mastercard), Владислав Рашкован (SD Capital) та багато інших спеціально запрошених гостей.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 06:44 :56