Новини » Львів 7 листопада, 2016, 12:32
Єпископа-помічника Стрийської єпархії нагороджено відзнакою Президента України

За значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння українському народу, єпископа-помічника Стрийської єпархії, владику Богдана (Манишина) нагороджено відзнакою Президента України Петра Порошенка.

Про це ІА ZIK повідомили у прес-службі Стрийської єпархії.

Від імені Президента, почесну нагороду – ювілейну медаль «25 років незалежності України» владиці Богдану вручив голова облдержадміністрації Олег Синютка, після Божественної літургії з нагоди вшанування дня святого апостола Якова, покровителя Стрийської єпархїі.

Вітаючи владику, голова облдержадміністрації висловив вдячність єпископу за самовіддану працю на душпастирській ниві, а особливо в ділянці військового капеланства та побажав йому успіхів у розбудові Церкви та держави.

Зі свого боку єпископ подякував за почесну нагороду і зауважив, що наша церква, зокрема, Стрийська єпархія й надалі працюватиме задля розбудови України та для добра її народу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 23:31 :56