Новини » Економіка 6 листопада, 2016, 6:40
Ціни в севастопольських магазинах зрівнялися з московськими

Ціни в Севастополі ростуть з кожним днем, особливо важко тим, хто згадує початковий коефіцієнт перерахунку гривень в рублі 2.8, встановлений окупаційною владою, і ціни, які тут були ще півтора-два роки тому.

Про це інформують ЗМІ, які працюють на окупованому півострові Крим, – повідомляє Інформатор.

Московські ціни взяті в одному з супермаркетів мережі «Лента» на ВДНГ поруч з телецентром «Останкіно», севастопольські – на ринку «Чайка» та супермаркеті «ПУД».

«Якби ми зайшли в столиці у великий супермаркет на кшталт «Новуса», наші місцеві ціни були б ще вищими», – зазначили кореспонденти.

На цінниках московського супермаркету вказано дві ціни – та, що великим шрифтом, – для власників картки, яка видається при купівлі понад 1000 рублів. Рідкісний похід в супермаркет обходиться в меншу суму, так що з картою на касі там стоять всі.

Почнемо з хліба. Найдешевший, який виявили у Севастополі – маленький висівковий батон за 13 рублів. Аналог московського білого батона коштує 17-20 рублів.

На всіх фото: зліва – Севастополь, праворуч – Москва.

Яблука в Севастополі здебільшого дешевші. 55 рублів проти 89 рублів. Втім, це не скасовує того факту, що через два прилавка на Чайці такі ж за 100 рублів. Продавщиця каже – Краснодар. Чи це так – невідомо.


Грейпфрут в Севастополі дорожче практично в 1,5 рази, ніж у Москві.

А ось мандарини поки ще трохи дешевше, але до Нового року ситуація може змінитися.

Банани. Різниця – 23 рубля.

У середньому, навіть помідори «сливка» в Криму коштує понад 80 рублів.

Рис: 75 рублів проти 59, Севастополь програв і це змагання.

До речі про логістику: зверніть увагу на праве фото: рис з «Стрічки» краснодарський. У Севастополі також краснодарський рис. Ось він. 110 рублів.

«Раптово в цей текст уривається «чаєчне» оголошення про гарячі вакансії. Не на правах реклами, як мовиться, а для показовості. Сюди можна ще оголошення про здачу якої-небудь севастопольської однокімнатки з ціною, але не будемо занадто сильно нагнітати», – пише кореспондент.

А от кури в Севастополі дешевші.

Горошок і кукурудза коштують приблизно однаково. Єдине, ціновий розкид «Стрічки» набагато ширший. Тут, наприклад, можна взяти цілком пристойний горошок власного виробництва супермаркету (як «Aro» у ТЦ Метро) за 20 рублів. У середньому севастопольський цінник потрапляє в діапазон 36-70 рублів, московський 20-55. До речі, остання цифра і там, і там – це абсолютно однакові банки горошку «Бондюель».

Пиво «Жатецький гусак» в окупованому місті на 15 рублів дорожче.

Як і чіпси до нього.

«У той же час у Севастополі у ваших нирок більше шансів відмовити, так як «Боржомі» тут теж дорожча. Після покупки дорогого пива може не вистачити на дорогу воду. Півлітрова у склі у нас обійдеться на 33 рубля дорожче, ніж у Москві».

Бути непитущим у нас теж невигідно, так як безалкогольна «Балтика» стоїть, як алкогольний «Жатецький гусь»: 70 рублів в Севастополі проти 40 у Москві.

«Звичайно, в Севастополі реально знайти ціни і нижче, якщо побігати. Але в Москві теж можна знайти ціни нижче, якщо піти на ринок, а не в «Стрічку». Вибір там також ширший – на будь-який гаманець. До того ж майже в усіх маркетів є система залучення і утримання клієнтури – той же дисконт, і накопичувальні дисконтні карти. У Севастополі майже ніде цього немає. А там, де є, скоріше схоже на копійчаний фарс, ніж на знижку» – підсумували журналісти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 04:33 :04