live
Новини » Львів

Благодійнику з Німеччини присвоїли звання «Почесний громадянин міста Дрогобича»

Під час ІІ пленарного засідання XIV сесії міської ради депутати прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Дрогобича» меценату з Німеччини Вольфгангу Калю.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Майже 25 років з міста Кемніц (Німеччина) від благодійної організації «Карітас» надходить благодійна допомога у Дрогобицьку міську лікарню №1, Стебницьку міську лікарню, Стебницьку школу №6, в благодійну організацію «Надія» (м. Стебник), для жителів Дрогобича, Стебника та сіл району. Найбільша заслуга організації гуманітарної допомоги належить Вольфгангу Калю, який часто буває на Дрогобиччині.

Також високоповажного гостя нагородили орденом «За заслуги перед перед містом Дрогобичем», а його команді вручили подяки. Подяки від міського голови отримали: А. Гомон-Войт, Вольф Бертольд, Вальтер Ольбрихт, Герд Лянгрчик, Гедвіх Моіссен, Франц Гумперт, Шарлоте Штефер, Матіаш Бартош, Манфред Ольшимке, Лідія Каль, Едіт Розенбергер.

Вольфганг Каль подякував депутатському корпусу та владі міста за високу оцінку діяльності його команди та відзнаки, якими їх удостоїли. Також меценат пообіцяв продовжувати налагоджувати співпрацю з іншими організаціями Дрогобича.

«Основне, щоб займатися цією справою дозволяло моє здоров’я», — додав Вольфганг Каль.Loading...
Loading...
Loading...