live
Новини » Львів

У Новояворівську стихійної торгівлі хочуть позбутися створенням комунального ринку

Обговорення проблеми стихійної вуличної торгівлі сільськогосподарською продукцією, в тому числі – м’ясом та м’ясними субпродуктами у місті Новояворівську стало лейтмотивом конструктивної розмови в Яворівській РДА, тон якій задав перший заступник очільника району Ігор Рак.

Про це повідомив сьогодні, 31 жовтня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Яворівської РДА.

У розмові стосовно припинення стихійної вуличної торгівлі в Новояворівську взяли участь А. Качмар – т.в.о. начальника Яворівського відділення поліції ГУ НП у Львівській області, Р. Бешлей – начальник Яворівського відділення Городоцької ОДПІ, І. Процик – завідувач сектору штрафів і зборів з фізичних осіб Яворівського відділення Городоцької ОДПІ, Я, Бордун – т.в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Яворівському районі, Р. Кавецький – в. о. керівника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, С. Гунь – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби, У. Ганусяк – депутат Яворівської районної ради, В. Калиш – керівник «Самооборони», а також – керівництво та фахівці Новояворівської міської ради.

Проаналізовано ситуацію, що сталася із позаринковою торгівлею сільськогосподарською продукцією в м. Новояворівську. Зокрема, говорили про наявність торгових місць для реалізації молочної та м’ясної продукції від індивідуальних господарств, проведення ветеринарного та санітарного контролю під час реалізації.

За підсумками зустрічі, дано відповідні доручення стосовно проведення експертизи продуктів, які реалізовують на території м. Новояворівська; вирішено здійснювати виїзні обстеження торгових місць та закладів відпочинку щодо їх відповідності виробничій діяльності; а також проведення низки заходів із ліквідації позаринкової торгівлі.

Новояворівській міській раді запропоновано розглянути можливість організації переходу осіб, що здійснюють позаринкову торгівлю сільськогосподарською продукцією на територію продовольчого ринку, який розташований на вул. Шептицького, 1, а також подумати над виділенням земельної ділянки для розташування комунального ринку.Loading...
Loading...
Loading...