Новини » Львів 31 жовтня, 2016, 9:12
Понтонно-мостовий батальйон із Самбора проходив військові навчання на Херсонщині

Понтонно-мостовий батальйон 703 інженерного полку, який дислокується у Самборі Львівської області, проходив навчання у Херсонській області на Дніпрі. Після успішного завершення навчання військові повернулись у свою частину.

Про це сьогодні, 31 жовтня, повідомив кореспондент IA ZIK.

Перед батальйоном, зазначив командир військової частини полковник Олександр Корольов, стояло завдання не тільки оперативно забезпечити переправлення через річку Дніпро, але й завантаження, перевезення та розвантаження понтону.

З цим бойовим завданням військові успішно справилися, продемонстрували свою надійність для інших родів військ. За це командир частини нагородив саперів грамотами. Привітали військовослужбовців та подякували за вірну службу голова Самбірської районної ради Віталій Кімак, заступник голови РДА Леся Ленартович та колишній офіцер цієї частини, а сьогодні керуючий справами райради Михайло Павлючик.

Нагадаємо, що перше навчальне злагодження понтонно-мостовий батальйон 703 інженерного полку відбулось у вересні на водній перешкоді с. Кульчиці Самбірського району.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 03:22 :48