live
Новини » Світ

«Росатом» спростував повідомлення про обмеження постачань урану в США

Росія не планує обмежувати постачання урану в США. В держкорпорації заявили, що ці довгострокові контракти підлягають безумовному виконанню.

Про це інформувала держкорпорація «Росатом» в неділю, – повідомляє російський Інтерфакс.

«У зв’язку з публікаціями американських онлайн-ЗМІ про нібито підготовлювані – у відповідь на введені США антиросійські санкції – обмеження в постачаннях уранової продукції американським компаніям, держкорпорація «Росатом» з усією відповідальністю заявляє, що з російської сторони ніякі заходи по обмеженню поставок уранової продукції на американський ринок не розглядаються. Комерційне співробітництво в галузі мирного використання атомної енергії грунтується на довгострокових контрактах, які підлягають безумовному виконанню», – повідомляє «Росатом».

Як зазначив перший заступник голови держкорпорації Кирило Комаров, організація «Росатому» – провідний експортер уранової продукції АТ «Техпостачекспорт» виконував контрактні зобов’язання навіть у найскладніші періоди в російсько-американських відносинах. Прикладом цього є успішне виконання складної угоди ВЗУ ((високозбагачений уран – низькозбагачений уран).

Як підкреслив Комаров, «і сьогодні немає ніяких підстав ставити під сумнів надійність російських постачань».

Раніше західні ЗМІ повідомляли, що Москва припиняє експорт уранової продукції у відповідь на антиросійські санкції США.

 

Loading...