Новини » Львів 27 жовтня, 2016, 16:11
Посол США в Україні відвідала Львів
Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович з робочим візитом у Львові. Фото: city-adm.lviv.ua
Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович з робочим візитом у Львові. Фото: city-adm.lviv.ua

Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович прибула до Львова з робочим візитом.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Я багато років не була у Львові, і зараз бачу, що він дуже стрімко розвивається. Буду тут ще кілька днів, тож матиму час, аби прогулятися львівськими вуличками», – зазначила посол.

Вона разом із представниками міськради обговорила політичну та економічну ситуацію у Львові, питання децентралізації в країні, розвиток сфер ІТ та туризму, а також поділилися досвідом у питанні громадської безпеки та формування структури міст.

Після зустрічі Марі Йованович оглянула Чорну кам’яницю, що на пл. Ринок, 4. Відзначимо, що на її реставрацію Львівський історичний музей отримає грант від Посольського фонду США збереження культурної спадщини. Йдеться про 275 тис. доларів, ще 29 тис. доларів є внеском музею. Роботу над проектом офіційно розпочали 12 вересня. Реставрацію розраховано на три роки, проект здійснюватимуть у співпраці з кафедрою реставрації архітектурної і мистецької спадщини Інституту архітектури Львівської політехніки. Чорна кам’яниця є пам’яткою архітектури епохи Ренесансу, яка входить до списку об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 04:28 :45