Новини » Львів 27 жовтня, 2016, 16:49
«Мрія не старіє»: у Львові дали старт проектові, який втілюватиме бажання літніх людей
«Мрія не старіє»: у Львові дали старт проектові, який втілюватиме бажання літніх людей
«Мрія не старіє»: у Львові дали старт проектові, який втілюватиме бажання літніх людей

У Львові півроку втілюватимуть у життя дитячі мрії дідусів та бабусь. Міжнародний молодіжний проект «Мрії не старіють» вже кілька років діє у Харкові, тепер його переймає місто Лева.

Як інформує репортер ZIK-Стрім Юрій Мартинович, сьогодні організатори презентували ідею серед літніх людей міста.

«Ми хочемо знайти серед вас наших потенційних мрійників. Це люди, яким вже 60 років або більше років, і вони мають дитячі мрії, яким досі не судилося здійснитися: можливо забракло часу, чи не було можливостей. Наприкінці зустрічі ми попросимо вас заповнити анкету, де ви маєте написати свою мрію», – звернулась до львівських пенсіонерів Олена Андронатій, голова міжнародного студентського центру Гілель.

Відшукавши найзаповітніші мрії львівських дідусів та бабусь, організатори проекту візьмуться за пошук «чарівників», які зможуть втілити старечі мрії в життя. Ним може стати будь-хто охочий. А до реалізації залучать студентів та учнів. Таким чином проект поєднає кілька поколінь.

Як розповіла Олена Андронатій, цей благодійний проект «живе» у Харкові вже кілька років, реалізовували його і в Одесі. У Львові проект запровадять у формі марафону – за півроку сподіваються здійснити щонайменше 30 мрій. Втім, організатори вірять, що і в цьому місті проект залишиться надовго.

«Мрії були абсолютно різні. Наприклад, одна пара в Харкові мріяла покататися на оглядовому колесі, була пара, яка мріяла про романтичну вечерю в ресторані, а нині ресторан є дорогим задоволенням для літніх людей, інша пані мріяла про кросівки на коліщатах, а один пан – проїхатися на мотоциклі «Harley-Davidson». Мрії бувають різні і дуже приємно їх втілювати», – зазначила організаторка.

Львів’янка п. Марія розповіла, що прочитала про проект в Інтернеті і одразу розповіла про нього усім знайомим. Жінка каже, найбільшої її мрією сьогодні є спілкування, адже після смерті чоловіка у порожній квартирі почувається самотньою.

«Втілювати свої мрії треба в товаристві, будучи в соціумі я завжди знайду колежанок, з якими можна поспілкуватися, кудись піти чи поїхати, щось побачити. Це має велике значення. Спілкування і ще раз спілкування, бо одній вдома дуже важко», – розповіла жінка.

Окрім Львова, проект «Мрії не старію» взялися реалізовувати і в інших українських містах, а також в Білорусі. Під час спільного марафону волонтери взяли за мету втілити 300 мрій, аби заохотити людей здійснювати мрії та показати старшим людям, що вони важливі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 05:55 :49