Новини » Економіка

Вінницький молокозавод «Рошен» почав постачання продукції в ЄС

Вінницький молокозавод «Рошен». Фото: root-nation.com

Вінницький молокозавод «Рошен» (ВМЗР), що входить до групи компаній Roshen, у вересні здійснив перші поставки своєї продукції в ЄС.

Відповідно до прес-релізу корпорації, покупцем виступив один з найбільших міжнародних трейдерів, який базується в Голландії. Протягом жовтня завод відвантажив сухе знежирене молоко і масло в ЄС вже на адресу двох покупців. До кінця року в рамках отриманої квоти ВМЗР планує поставити близько 1000 тонн продукції.

«Перш, ніж з нами підписали контракт на постачання в Європу, ми пройшли численні аудити покупців. Їх команди аудиторів і технічних фахівців відвідували наш завод, щоб упевнитися в дотриманні всіх стандартів якості, в професіоналізмі наших працівників і високотехнологічності виробництва», – заявив генеральний директор заводу Дмитро Рощупкін.

За його словами, до моменту початку поставок в ЄС завод уклав ряд угод з цими трейдерами на інших ринках.

«Дійсно, потрапити на європейський ринок непросто, і є ряд правил і обмежень, які суттєво ускладнюють туди вхід новачкам з метою захисту європейських виробників. Але ми зуміли переконати наших партнерів у серйозності своїх цілей і в тому, що ми маємо намір і здатні дотримуватися всіх вимог європейських стандартів, регламентів і директив «, – додав Д.Рощупкін.

За словами комерційного менеджера компанії-трейдера Interfood B.V. Філіпа Герфа, продукція ВМЗР не поступається за якістю аналогічній, виробленій на провідних європейських підприємствах.

«Молочний завод «Рошен» приємно здивував наших фахівців не тільки сучасним обладнанням і цехами, а головне – персоналом... Ми плануємо в наступному році розвивати наше співробітництво з Roshen», – зазначив він, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Loading...