live
Новини » Регіони

Івано-Франківська ОДА проситиме Міносвіти віддати спорткомплекс області

Щоб привернути увагу влади до проблемної ситуації із спорткомплексом «Олімп», депутат Івано-Франківської міськради Андріан Волгін почав голодувати. Лише після цього чиновники почали шукати шляхи повернення споруди у комунальну власність.

Про це сьогодні, 26 жовтня, повідомив власкор IA ZIK.

Про готовність викупити спорткомплекс у комунальну власність вже заявив міський голова Руслан Марцінків.

Також відбулось засідання на рівні області, у якому взяли участь представники теперішнього власника спорткомплексу «Олімп» – Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Проректор Галина Михайлишин повідомила, що на даний момент СК «Олімп» перебуває у власності Міністерства освіти і науки України, а право господарського відання передано університету.

Представник навчального закладу запевнила, що університет готовий до співпраці у межах правового поля та розгляду на засіданні Вченої ради порядку виділення тренувальних днів для дітей міста за умови подання переліку видів спорту, з яких проводитимуться заняття на умовах співфінансування міською радою, а також можливість відбудови та відновлення діяльності плавального басейну на умовах дольової участі міської ради.

У свою чергу, обласні чиновники пропонуватимуть Івано-Франківській міській раді внести на розгляд чергової сесії проект рішення щодо надання згоди на прийняття в комунальну власність спорткомплексу «Олімп» та скерувати прийняте рішення компетентним державним органам.

Відповідно, Івано-Франківська ОДА має звернутися до компетентних державних органів з проханням підтримати ініціативу Івано-Франківської міської ради щодо передачі в комунальну власність міста спорткомплексу «Олімп».

Нагадаємо,  24 жовтня депутат Івано-Франківської міськради Андріан Волгін встановив біля мерії намет та розпочав голодування. За словами депутата, споруда була приватизована незаконно і замість того, щоб там діти займались спортом, у даний час тут знаходиться заклад швидкого харчування та сауна.Loading...
Loading...
Loading...