Новини » Суспільство 25 жовтня, 2016, 5:21
Вчені пояснили, які люди схильні до довголіття

Головним критерієм, що впливає на тривалість життя людини, є рівень її інтелекту.

До такого висновку дійшли німецькі учені з Інституту еволюційної антропології Товариства Макса Планка після комплексного дослідження, що включало в себе серію експериментів, аналіз статистичних даних та інших дослідницьких проектів на цю тему, – повідомляє Medik Forum.

интеллект и долголетие

Експерти переконані: проходження тесту на IQ дозволяє визначитися з шансами на довге життя. Чим вище він від середнього рівня, то більша вірогідність опинитися серед довгожителів.

Подібну закономірність фахівці пояснюють тим, що високий інтелект обумовлює спосіб життя і звички, які забезпечують людині краще виживання. Зокрема, розумні люди краще харчуються і стежать за собою, що дає ефект профілактики захворювань. Це у свою чергу позначається на тривалості життя.

Раніше дослідники виявили, що розумовий розвиток вище середнього впливає на процес старіння і дозволяє виглядати молодше. Також представники науки доводили, що рівень IQ, який є показником інтелектуальних здібностей людини, не є вродженою константою, як довго вважалося, і може набуватися за умови регулярної розумової діяльності.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 05:36 :39